درباره مرکز
طي مراسمي عمليات اجرايي دانشگاه علمي و کاربردي سرخس با حضور فرماندار، اعضاي هيات موسس، رئيس شورا، مدير امور املاک آستان قدس رضوي و برخي ديگر از مسئولان اجرايي سرخس آغاز شد. در مراسم رئيس دانشگاه علمي و کاربردي سرخس گفت: زمين اين دانشگاه با خريد زمين در اراضي اختصاص داده شده براي مراکز آموزش عالي به مساحت 5هزار مترمربع و به ارزش مبلغ يک ميليارد و 750 ميليون ريال باهمکاري آستان قدس رضوي و هماهنگي هاي فرمانداري طي مدت کوتاهي در اختيار اين دانشگاه قرار گرفته شده است که دو قسط آن پرداخت شده و براي اجراي فاز اول آن هم مبلغ 5 ميليارد ريال اختصاص يافت تا مردم و جوانان سرخسي از مواهب علم و دانش هرچه سريع تر برخوردار شوند. دکتر سيدغلامحسين هاشمي نسب افزود: هم اکنون دانشگاه علمي و کاربردي سرخس با حدود 900 دانشجو در 8 رشته کارداني و دو رشته کارشناسي در حال فعاليت است افزود: اين دانشگاه از سال 88 فعاليت خود را در سرخس آغاز کرده است و با مساعدت و کمک فرماندار به زودي يک رشته کارشناسي ارشد در زير شاخه هاي مديريت در دانشگاه علمي و کاربردي سرخس داير خواهيم نمود.
تماس با ما
نشانی:خراسان رضوی،سرخس،خیابان باهنرشمالی،جنب حوزه علمیه خواهران
تلفن تماس: ۴-۰۵۱۳۴۵۲۲۳۹۳

هیئت موسسین

 

رییس مرکز و عضو هیات موسس: احمدرضا مسرت، متولد 1332 شهرستان زاهدان، دارای مدرک لیسانس در اقتصاد از دانشگاه واشنگتن (سیاتل) و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی، گرایش مدیریت مالی از دانشگاه پیوجت ساند می باشد. و همچنین کارشناس ارشد سازمان بودجه، مدرس دانشگاه (تاکوما – واشنگتن) و عضو هیات علمی بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی و .... می باشد.

رییس هیات موسس: سید رضا مشرف  دارای مدرک  کارشناس تاریخ سیاسی(دانشگاه ادبیات مشهد)، کارشناس ارشد تاریخ سیاسی و کارشناس ارشد علوم اجتماعی و دکتری مردم شناسی گرایش علوم اجتماعی از دانشگاه سوربن فرانسه می باشد. همچنین  مدرس دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و دارای سوابق پژوهشی و تالیفات متعدد و.... می باشد.

عضو هیات موسس: حبیب االه دعائی. متولد سال 1329 شهرستان فردوس، دارای لیسانس مدیریت بازرگانی از مدرسه عالی بازرگانی تهران( دانشگاه علامه طباطبایی)، فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه تربیت مدرس و دکتری مدیریت از دانشگاه تهران می باشد. همچنین  دارای سوابق اجرایی متعدد در سازمان ها و ارگان ها و موسسات آموزش از جمله دانشگاه فردوسی مشهد، استانداری خراسان، وزارت نیرو، دانشگاه تهران، عضو شوراها و کمیته های علمی و پژوهشی..... می باشد.

 

عضو هیات موسس: حسن خادم متولد 1337 در شهرستان زاهدان می باشد. کارشناسی مدیریت دولتی خود را از دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش مالی اخذ کرده است. همچنین عضو هیات علمی بازنشسته  و دارای همکاری در مرکز آموزش ضمن خدمت آستان قدس رضوی می باشد.

1393/10/14