درباره مرکز
طي مراسمي عمليات اجرايي دانشگاه علمي و کاربردي سرخس با حضور فرماندار، اعضاي هيات موسس، رئيس شورا، مدير امور املاک آستان قدس رضوي و برخي ديگر از مسئولان اجرايي سرخس آغاز شد. در مراسم رئيس دانشگاه علمي و کاربردي سرخس گفت: زمين اين دانشگاه با خريد زمين در اراضي اختصاص داده شده براي مراکز آموزش عالي به مساحت 5هزار مترمربع و به ارزش مبلغ يک ميليارد و 750 ميليون ريال باهمکاري آستان قدس رضوي و هماهنگي هاي فرمانداري طي مدت کوتاهي در اختيار اين دانشگاه قرار گرفته شده است که دو قسط آن پرداخت شده و براي اجراي فاز اول آن هم مبلغ 5 ميليارد ريال اختصاص يافت تا مردم و جوانان سرخسي از مواهب علم و دانش هرچه سريع تر برخوردار شوند. دکتر سيدغلامحسين هاشمي نسب افزود: هم اکنون دانشگاه علمي و کاربردي سرخس با حدود 900 دانشجو در 8 رشته کارداني و دو رشته کارشناسي در حال فعاليت است افزود: اين دانشگاه از سال 88 فعاليت خود را در سرخس آغاز کرده است و با مساعدت و کمک فرماندار به زودي يک رشته کارشناسي ارشد در زير شاخه هاي مديريت در دانشگاه علمي و کاربردي سرخس داير خواهيم نمود.
تماس با ما
نشانی:خراسان رضوی،سرخس،خیابان باهنرشمالی،جنب حوزه علمیه خواهران
تلفن تماس: ۴-۰۵۱۳۴۵۲۲۳۹۳

قابل توجه دانشجویانی که کلیه دروس خود را گذرانده اند و در این ترم فارغ التحصیل می شوند

 

به اطلاع دانشجویانی که کلیه دروس خود را گذرانده اند و در تیرماه 98 فارغ التحصیل می شوند می رساند، پس از ثبت آخرین نمره دروس خود هرچه سریعتر درخواست فارغ التحصیلی خود را در سامانه هم آوا ثبت نمایند.

 

جهت ثبت درخواست فارغ التحصیلی به شکل زیر عمل نمائید :

 

1- وارد سامانه هم آوا به نشانی https://edu.uast.ac.ir شوید.

 

2- منوی دسترسی را باز کرده و گزینه درخواست فارغ التحصیلی را انتخاب نمائید.

 

3- در این صفحه درخواست خود را ثبت نمائید.

 

4- بعد از ثبت درخواست فارغ التحصیلی فاکتور صدور دانشنامه برای دانشجویان صادر می شود که برای دانشجویان کاردانی مبلغ 15000 تومان و برای دانشجویان کارشناسی مبلغ 20000 تومان می باشد که حتما باید پرداخت شود. 

 

5- پس از ثبت درخواست فارغ التحصیلی، به واحد فارغ التحصیلان مرکزمراجعه نمایید.

 

 

1398/04/05