درباره مرکز
طي مراسمي عمليات اجرايي دانشگاه علمي و کاربردي سرخس با حضور فرماندار، اعضاي هيات موسس، رئيس شورا، مدير امور املاک آستان قدس رضوي و برخي ديگر از مسئولان اجرايي سرخس آغاز شد. در مراسم رئيس دانشگاه علمي و کاربردي سرخس گفت: زمين اين دانشگاه با خريد زمين در اراضي اختصاص داده شده براي مراکز آموزش عالي به مساحت 5هزار مترمربع و به ارزش مبلغ يک ميليارد و 750 ميليون ريال باهمکاري آستان قدس رضوي و هماهنگي هاي فرمانداري طي مدت کوتاهي در اختيار اين دانشگاه قرار گرفته شده است که دو قسط آن پرداخت شده و براي اجراي فاز اول آن هم مبلغ 5 ميليارد ريال اختصاص يافت تا مردم و جوانان سرخسي از مواهب علم و دانش هرچه سريع تر برخوردار شوند. دکتر سيدغلامحسين هاشمي نسب افزود: هم اکنون دانشگاه علمي و کاربردي سرخس با حدود 900 دانشجو در 8 رشته کارداني و دو رشته کارشناسي در حال فعاليت است افزود: اين دانشگاه از سال 88 فعاليت خود را در سرخس آغاز کرده است و با مساعدت و کمک فرماندار به زودي يک رشته کارشناسي ارشد در زير شاخه هاي مديريت در دانشگاه علمي و کاربردي سرخس داير خواهيم نمود.
تماس با ما
نشانی:خراسان رضوی،سرخس،خیابان باهنرشمالی،جنب حوزه علمیه خواهران
تلفن تماس: ۴-۰۵۱۳۴۵۲۲۳۹۳

طلای کشتی فرنگی وزن ۶۳ کیلوگرم بر گردن ورزشکار علمی کاربردی مرکز سرخس

به گزارش ستاد خبری پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی به میزبانی شهرکرد، پس از برگزاری رقابت های فینال پنج وزن اول کشتی فرنگی و آزاد برندگان مدال های خود را دریافت کردند.
ضمن تقدیر از تلاش و همت خستگی‌ناپذیر کلیه دست‌اندرکاران ورزش دانشجویی بویژه اعضای تیم کشتی دانشجویان مرکز علمی کاربردی سرخس موفقیت روز افزون و سرافرازی هرچه بیشتر شما دانشجویان ایران اسلامی را از خداوند منان خواستاریم.

با آرزوی توفیقات الهی

در وزن 63 کیلوگرم امیرمحمد یارمحمدزهی مقام اول از مرکز سرخس

در وزن 82 کیلوگرم حسین صفت گل مقام سوم  ازمرکز سرخس 

 

1398/05/19