درباره مرکز
طي مراسمي عمليات اجرايي دانشگاه علمي و کاربردي سرخس با حضور فرماندار، اعضاي هيات موسس، رئيس شورا، مدير امور املاک آستان قدس رضوي و برخي ديگر از مسئولان اجرايي سرخس آغاز شد. در مراسم رئيس دانشگاه علمي و کاربردي سرخس گفت: زمين اين دانشگاه با خريد زمين در اراضي اختصاص داده شده براي مراکز آموزش عالي به مساحت 5هزار مترمربع و به ارزش مبلغ يک ميليارد و 750 ميليون ريال باهمکاري آستان قدس رضوي و هماهنگي هاي فرمانداري طي مدت کوتاهي در اختيار اين دانشگاه قرار گرفته شده است که دو قسط آن پرداخت شده و براي اجراي فاز اول آن هم مبلغ 5 ميليارد ريال اختصاص يافت تا مردم و جوانان سرخسي از مواهب علم و دانش هرچه سريع تر برخوردار شوند. دکتر سيدغلامحسين هاشمي نسب افزود: هم اکنون دانشگاه علمي و کاربردي سرخس با حدود 900 دانشجو در 8 رشته کارداني و دو رشته کارشناسي در حال فعاليت است افزود: اين دانشگاه از سال 88 فعاليت خود را در سرخس آغاز کرده است و با مساعدت و کمک فرماندار به زودي يک رشته کارشناسي ارشد در زير شاخه هاي مديريت در دانشگاه علمي و کاربردي سرخس داير خواهيم نمود.
تماس با ما
نشانی:خراسان رضوی،سرخس،خیابان باهنرشمالی،جنب حوزه علمیه خواهران
تلفن تماس: ۴-۰۵۱۳۴۵۲۲۳۹۳

اطلاعیه های بسیار مهم آزمون متمرکز (قابل توجه کلیه دانشجویان)

دانشجویان گرامی نکات زیر را با دقت مطالعه کرده و عمل نمائید :

1- حضور به موقع دانشجویان (15 دقیقه قبل از امتحان) در مرکز

 

* از ورود دانشجویان بعد از آغاز جلسه ممانعت به عمل خواهد آمد و برای ایشان غیبت در امتحان منظور می گردد.

 

2- همراه داشتن کارت ورود به جلسه شماره دار برای آزمون های متمرکز الزامی است. دانشجویان باید با ورود به سامانه هم آوا، نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه جدید، دارای شماره صندلی و تاریخ امتحان آزمون متمرکز اقدام نمایند.

 

* امکان اعلام شماره صندلی به دانشجویان در مرکز ممکن نخواهد بود.

 

3- همراه داشتن مداد، تراش و پاک کن

 

* آزمون به صورت تستی بوده و استفاده از خودکار باعث عدم تصحیح پاسخنامه خواهد شد.

 

4- پاسخگویی به سوالات با توجه به نوع دفترچه سوال مشخص شده در پاسخنامه

 

* سوالات به صورت A و B بوده و پاسخنامه ها نیز به همین ترتیب در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

 

5- مخدودش شدن پاسخنامه ها توسط دانشجو به هرشکلی باعث عدم تصحیح آن خواهد شد. همچنین لازم است دقت نمائید هیچ گونه پاسخنامه اضافی در اختیار دانشجویان قرار نمی گیرد.

 

6- عدم همراه داشتن هرگونه کیف، کتاب، جزوه، گوشی موبایل و ...

 

* همراه داشتن هریک از این موارد به منزله تقلب می باشد و برخورد خواهد شد.

 

7- با توجه به تعداد سوالات و مدت زمان تعیین شده برای هر امتحان دانشجو لازم است در وقت مشخص شده پاسخنامه را تکمیل نماید. به هیچ وجه زمان اضافه ای در اختیار هیچ یک از دانشجویان قرار نخواهد گرفت.

 

8- نظر به اینکه آزمون ها به صورت متمرکز کشوری برگزار می گردد و پاسخنامه ها توسط سیستم تصحیح خواهد شد، امکان اعتراض به نمرات وجود ندارد.

1398/11/06